O mnie

Jestem psychologiem i psychoterapeutą, z wykształcenia również socjologiem. Skończyłam 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne w nurcie integracyjnym w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne oraz Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Skończyłam także dwuletnią Zaawansowaną Szkołę Współczesnej Psychoterapii Psychodynamicznej w Laboratorium Psychoedukacji, oraz, w Instytucie Psychologii Zdrowia PTP, Studium Pomocy Psychoterapeutycznej dla Par.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w Instytucie Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego jako koordynator Programu Interwencji Kryzysowej, w Ośrodku Psychoterapii i Promocji Zdrowia NZOZ „Ogród”, a także w Klinice Nerwic Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

W ramach terapii indywidualnej pomagam osobom, które nie radzą sobie z trudnościami osobistymi, przeżywają kryzysy natury emocjonalnej, problemy w relacjach z innymi, doświadczają bolesnych uczuć; lęku, smutku, wstydu, złości, borykają się z zaburzeniami jedzenia, uzależnieniami.

Ważnym obszarem zawodowym jest dla mnie również praca ze studentami i absolwentami psychologii. W Instytucie Psychologii Zdrowia prowadziłam programy stażowe i szkolenia z zakresu pomocy psychologicznej. Kierowałam Ogólnopolską Poradnię Telefoniczną dla Osób Dorosłych w Kryzysie Emocjonalnym 116 123, także Telefoniczną Poradnią dla Osób Uzależnionych Behawioralnie i ich rodzin. Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Integracyjnej. Pracuje pod stałą superwizją u Certyfikowanych Superwizorów Psychoterapii.

Prywatnie jestem mamą, jeżdżę na nartach, interesuję się dietetyką i kulturą Wschodu, praktykuję jogę.

Zapraszam do wspólnej podróży.